Oh Boy

oh_boy th 170Ой, хлопче. Чудова трагікомічна історія знята німцем Яном Оле Герштером. Події, зрозумілі і близькі багатьом молодим людям, розгортаються на тлі сірого буденного Берліна. Ніко – хлопчина, який ніби вже мав би визначитись, ким, з ким і як бути, – насправді вагається, який шлях обрати в цьому не дуже привітному світі. Ми бачимо лише один день з життя героя, але Том Шиллінг, Марк Гоземанн (актори), робота режисера і оператора змушують нас пройнятись, повірити, і глибоко співчувати юнаку. Один з кращих європейських фільмів останніх років.

7 з 10.

Докладніше про фільм можна прочитати на блозі автора перекладу, там же ви зможете дізнатись, де і як завантажити сам фільм.

Advertisements

Ugetsu Monogatari

Ugetsu.Monogatari.1953 th 170Фільм японського режисера Кенджі Мізогучі. Коктейль з міфів, чудернацьких легенд і реалій 16-го століття створюють дивну атмосферну стрічку.

Любителі фільмів-нуар і містики мають бути в захваті.

Adult World

Adult.World.2013 th 170Дорослий світ. Мрія безкомпромісної студентки стати авангардною поетесою розбивається об стіну реального життя. Їй ще треба багато чого навчитися і зрозуміти.

Фільм не дуже переконливий. 5 з 10. Щоб подивитися, вчіть англійську.

12 Years A Slave

12.Years.A.Slave.2013 th170Людину обманом і силою зробили рабом. Вижити і не зламатись він зміг тільки завдяки силі свого духу.

Завантажити фільм з українським перекладом можна за посиланням.

Вивчати мову оригіналу можна за цим посиланням.

El Norte

el_norte th170На Північ.

Гватемальське містечко індіанців час від часу потерпає від набігів солдатів.  Прагнучи підзаробити, глава великого сімейства збирається вирушити в США (на Північ), але його вбивають. Після чергового набігу військові забирають матір. Зовсім юні брат і сестра, втративши близьких і коханих, вирішують тікати з країни. Хрещена дає їм 200 доларів на дорогу. З усього майна в них лише срібні прикраси матері. Добрі люди підказали дорогу і допомогли дістатись Лос-Анджелеса і знайти там хоч якусь роботу. Насправді шлях видався дуже важким, молоді люди потрапляли то до рук пройдисвітів, то до поліції, їх намагались пограбувати і ледь не вбили за їх нікчемні пожитки. З часом їх життя в США налагоджується, але одного дня вони втрачають роботу. Дівчина захворіла і померла. У цей час брату запропонували нову роботу, але для цього треба було кинути сестру і летіти в Чикаго. Лишаючись до останньої хвилини з сестрою, він втратив, можливо, єдиний шанс на більш-менш достойне життя.

7 з 10

Oasis

Oasis th170Оаза.

Фільм, на мою профанську думку, чудового корейського режисера Ченг-донга Лі.

Все просто, як в житті. Але ваша душа здригнеться.

P. S. У Со-рі Мун дуже важка роль. Я не уявляю, хто і як міг би впоратись з нею краще, але цей персонаж мені здався трішки натягнутим.

8 з 10.

4 aventures de Reinette et Mirabelle

4 aventures de Reinette et Mirabelle th170Чотири пригоди Ренет і Мірабель.

Фільм Еріка Ромера оповідає нам частину життя двох мадмуазелей, які тільки починають шукати себе.

6 з 10.

Фільм поки не перекладений українською. Щоб вивчити французьку мову, переходьте за посиланням.